Braškės

Jau priimame užsakymus ir vykdome rezervacijas 2024 metų sodinimo sezonui! Braškių sodinukai bus pristatyti balandžio-gegužės mėnesį, tada juos ir reikia sodinti. Suteikiame pilną konsultaciją nuo elitinių daigų išsirinkimo iki pasodinimo ir priežiūros.

Visi mūsų braškių elitiniai daigai auginami pagal Elite sistemos Naktuinbouw (Nyderlandų sodininkystės inspekcijos tarnyba) taisykles. Naktuinbouw yra nepriklausoma agentūra, vykdanti oficialius sodininkystės sėklų ir augalų tikrinimo ir sertifikavimo darbus, akredituota ir atsakinga Nyderlandų vyriausybei. Naktuinbouw agentūra yra autonominė viešoji institucija (APA), kurią reguliuoja ekonomikos reikalų ministerija.

Griežti standartai yra susiję su vidine ir išorine dauginamosios medžiagos kokybe bei sveikata. Norint nustatyti, ar buvo laikomasi visų kriterijų, paprastai reikia atlikti laboratorinius tyrimus. Vertinant medžiagą ypatingas dėmesys skiriamas veislės tikrumui, veislės grynumui, kilmei, sveikatai (nėra virusų, grybelių, bakterijų ar nematodų) ir kokybei.

Norėdami prekiauti savo dauginamąja medžiaga-elitiniais braškių daigais su Naktuinbouw Elite sertifikatu, mes privalome naudoti nustatytą, etapinę dauginimo sistemą. Taip elgdamiesi galime užtikrinti, kad visi motininiai augalai yra švarūs, be ligų. Mes siūlome geriausią startą savo klientams.

Sezoninė įtaka, rinkos pokyčiai, taip pat vietos sąlygos, pvz., dirvožemio sudėtis ir vandens tiekimas, gali turėti įtakos renkantis konkrečią veislę.

Mes siūlome platų pasirinkimą, kurio kiekvienam braškių augintojui reikia norint optimizuoti savo gamybą. Siūlome tiek šviežius tiek ir šaldytus elitinius frigo daigus su dideliu veislių ir rūšių pasirinkimu: B, A, A+, A++.

Pirkinių krepšelis