Rapo B.V.

„Rapo“ specializuojasi braškių augalų dauginimo srityje. Dauginimas atliekamas tik Nyderlanduose dėl gero smėlėto dirvožemio ir gero klimato. Dauginame apie 25 skirtingas veisles A, A+, A++, B kokybės. Todėl visada turime tinkamą įvairovę kiekvienam klimatui.

Apie Rapo

Be braškių dauginimo, Rapo taip pat daugina smidrų augalus ir vaismedžių (obuolių ir kriaušių) poskiepius. Ant šių poskiepių galite skiepyti reikiamą vaisių veislę.

„Roosendaalse Aardbei Planten Onderneming Rapo B.V.“ 1975 m. įkūrė Jos van Overveld. Nuo pat pradžių ieškojome pardavimo galimybių visoje Europos rinkoje.

Rezultatas – platus tinklas visoje Europoje su vietiniais prekybos atstovais. 2005 m. Jos van Overveld perdavė įmonę dabartiniams savininkams Werner Hack ir Marielle Nagtzaam, kurie abu daug metų dirbo Rapo. Jie ir toliau sutelkė dėmesį į tarptautines rinkas, tačiau taip pat įgijo tvirtą poziciją Olandijos rinkoje.

2006 m. Rapo pradėjo bendradarbiauti su trimis kitais pirmaujančiais Nyderlandų daigynais ir Vageningeno universitetu pavadinimu Fresh Forward. Ši veisimo įmonė kuria naujas veisles. Prieš pateikiant jas į rinką, šios veislės yra nuodugniai išbandomos dėl auginimo sąlygų, tręšimo ir auginimo būdų.

„Rapo“ sudaro jauna komanda, kurios tikslas – pasiūlyti savo klientams aukštos kokybės braškių sodinukus.

JŪSŲ ATEITIS PRASIDEDA NUO KOKYBIŠKŲ RAPO AUGALŲ!

Pirkinių krepšelis